• טרי
יו אס בי 3.0 יו אס בי צג כפול מתג 2 יציאה, 4 קראט@60 הרץ מתג 2 מחשבים שתף 2 צגים ו-3 יו אס בי 3.0 יציאות, פלט מיקרופון שמע, שלט קווי ו-2

יו אס בי 3.0 יו אס בי צג כפול מתג 2 יציאה, 4 קראט@60 הרץ מתג 2 מחשבים שתף 2 צגים ו-3 יו אס בי 3.0 יציאות, פלט מיקרופון שמע, שלט קווי ו-2

Buyers rating:
ILS 2.00

של הסחורה

חבר את האוזניות והשמע לקוו. אנו מציעים 18 חודשים אחריות.0 א-ב כבלים. תואם עם כל מחשבים והתקנים אחרים עם מחברים. אם לא ניתן לזהות את העכבר והמקלדת שלך, אנא בדוק אם כבלי יו אס בי של מחשב1 ומחשב2 מחוברים לאחור. אנא ודא כי כל יחידה יש 2 כבלי 1 יו אס בי 3. הערה : אם אתה זקוק לרזולוציה של 4 קראט , אנא השתמש בכבל 2. אם אינו פועל, ניתן לכבות את המתג בלוח ולהפעיל אותו מחדש לאחר 2-3 שניות והוא יחזור למצב נורמלי.0 וודא שהמחשבים והצגים שלך תומכים במתגים של 4 קראט עם 3 יו אס בי 3. חבר את המתאם להפעלת הקוו.0 ו-2 כבלים. אדיד אדפטיבי יכול להסתגל לסביבות יישום מורכבות שונות. צג כפול מתג 3.0 עד 5 ג ' יגה-ביט לשנייה, תואם לאחור למכשירים של יו. אם לשני המסכים יש תצוגת מסך, המחשב תומך בתצוגה מרובת מסכים.0 רזולוציית תמיכה 4 קראט@60 הרץ, 2 קראט@120 הרץ, 2 קראט@144 הרץ. עם זאת, לרוב המחשבים, במיוחד למחשבים ניידים, אין פלט כפול, ולכן יהיה צורך במתאמים אמינים עבור פלט שאינו של מחשב נייד כמו מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב נייד. חבר את מחשב 2 ו-קו-וו-אם עם כבל 1 יו-אס-בי 3. 2 מיתוג מצב גם תומך התקני ללא אות קלט כמו וידאו, וכו'. 1 * מתאם מתח.0 שיכולות לזהות מקלדת, עכבר, מדפסת, סורק והתקנים אחרים של יו אס בי. 1 * 2 יציאת יו אס בי 3.

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.

תואם SFP-10G-SR למתג להב זרז סיסקו
  • טרי
דירוג הקונים:

תואם SFP-10G-SR למתג להב זרז סיסקו

יישום : 10 GBASESR SFP+ אורך גל : 850 ננומטר מרחק מקסימום : 300 מ ' סוג סיבים : MMF תאימות : מתג להב Cisco Catalyst (WSCBS3110 XS)...

ILS 17.40
הלה ה61925001 סוויץ ' רוקר
  • טרי
דירוג הקונים:

הלה ה61925001 סוויץ ' רוקר

סוויץ ' רוקר ספסט אינק אמבר הלה ה61925001 סוויץ ' רוקר ספסט אינק אמב עם מגוון המוצרים המקיף והחדשני שלנו, הלה ה

ILS 6.53
C9200L-48P-4G-E Cisco 48-Ports POE+ מתג
  • טרי
דירוג הקונים:

C9200L-48P-4G-E Cisco 48-Ports POE+ מתג

מותג : סיסקו מספר חלק : C9200 L48 P4 GE המספר הכולל של יציאות רשת : 48 תקציב POE : 740 W צריכת חשמל : 1000 W מותג : סיסקו מספר

ILS 1.33
5FE מתג אתרנט לא מנוהל
  • טרי
דירוג הקונים:

5FE מתג אתרנט לא מנוהל

מספק 5 / 8 יציאות אתרנט מהירות עם MDI / MDIX אוטומטי תומך במשא ומתן אוטומטי של 10 / 100 מגהביט לשנייה מספק גודל קומ�

ILS 1.00
אטון סי. אס. 1732 מתג מאסטרוויו
  • טרי
דירוג הקונים:

אטון סי. אס. 1732 מתג מאסטרוויו

קונסולה אחת שולטת ב2 מחשבים ושני מכשירים נוספים 2 יציאת יו אס בי רכזת מובנה ממשק כפול תומך מחשבים עם נ.ב. / 2

ILS 226.16
Catalyst 3560V2 48port 10/100
  • טרי
דירוג הקונים:

Catalyst 3560V2 48port 10/100

רשת רכזות LAN ומתגים רשת רכזות LAN ומתגים Cisco Catalyst 3560 V248 P אפשר לרעוש פו Cisco Catalyst 3560 V248 PS שכבה 3 מתג4 x SFP (מיניGBIC)

ILS 1.67
FF 5940 48xGT 6QSFP+ מתג
  • טרי
דירוג הקונים:

FF 5940 48xGT 6QSFP+ מתג

חָדָשׁ חָדָשׁ HP flexfabric 5940 48x GT 6 QSFP+ מתג ניתן לניהול יציאת ערימה 6 X משבצות הרחבה 40 GBASE X, 10 GBASE T מודולרי 48 X ר

ILS 0.67
HP Networks J9535A מודול ZL 24-Port
  • טרי
דירוג הקונים:

HP Networks J9535A מודול ZL 24-Port

ממד חבילת פריט : 10.3 L x 8.13 W x 1.75 שעות אינץ ' משקל חבילת פריט 2.09 פאונד כמות חבילת פריט 1 סוג מוצר מתג אלקטרוני

ILS 0.33
CKL 2x2 VGA Audio Switch עם מארז מתכת מרחוק
  • טרי
דירוג הקונים:

CKL 2x2 VGA Audio Switch עם מארז מתכת מרחוק

2 דרך VGA אות +2 דרך האודיו קלט ופלט של אות שמע תמיכה ברזולוציית עד 19201440 מעמד מוטל עם הגנה על המדינה ריבוי סצ�

ILS 3.00