• טרי
בלם נוזל החלפת מייבש, שמן שינוי כלי, משמש כדי להחליף בלם נוזל / שמן במכונית ראשי או המשני משאבת 24.5 איקס 13 סנטימטר

בלם נוזל החלפת מייבש, שמן שינוי כלי, משמש כדי להחליף בלם נוזל / שמן במכונית ראשי או המשני משאבת 24.5 איקס 13 סנטימטר

Buyers rating:
ILS 17.02

של הסחורה

בלם נוזל החלפת מייבש : מוצר זה הוא חדש סט של שמן שינוי כלים להחלפת בלם נוזל/שמן העיקרי או תת משאבת של מכונית, ויכול לשמש כדי להשלים שמן שינויים באופן עצמאי. מייבש השמן הנפוץ דורש משני אנשים לעבוד יחד" אחד כדי להפעיל את הבלם, השני כדי לאסוף את שמן הפסולת", בניגוד לשיטת החלפת השמן המעייפת והמשעממת המסורתית, מייבש השמן הזה יכול להסתיים על ידי אדם אחד בלבד. קל לתפעול : אדם אחד יכול לסיים את העבודה של החלפת נוזל הבלמים בעזרת הכלים שלנו, ואדם אחד יכול לסיים את העבודה מבלי לקבל את השמן המלוכלך על הרצפה. עבודה : מייבש שמן ומדחס אוויר זה משמשים יחד, קצה אחד מקושר למדחס האוויר, הקצה השני מוכנס לתוך המשאבה הראשית או תת-המשאבה של המכונית כדי לחלץ את השמן לאחר הפעלת המתג, ניתן לחבר את הצינור השקוף הגמיש ביותר עם ברגי פינוי צילינדר בלמים שונים ועמיד בפני קורוזיה של חומצה ואלקלי. חומר באיכות גבוהה : לניקוז החלפת נוזל הבלמים יש צינור סיליקון 2 מטר, שסתום כיבוי מתכת וחלקים מסוימים. כל-ב-אחד ואקום בלם נוזל מצמד נוזל חולץ, עמיד ונייד. שימוש רחב : מייבש החלפת נוזל הבלמים ישים באופן אוניברסלי לסוגים רבים של מכוניות, אופנועים, סירות, קרוואנים, טרקטורונים, משאיות, רכבי בנייה, אופנועי שלג וציוד אחר שצריך לחלץ נוזלים. את דימום בלם בקבוק ודימום סט מאפשר בלם נוזל, מצמד נוזל, מנוע שמן, הגה כוח נוזל, ציוד שמן, נוזל קירור או תת משאבת החלפה. תיאור : מוצר זה הוא חדש סט של שמן החלפת כלי כדי להחליף בלם נוזל/שמן ב עיקרי משאבת או תת משאבת של מכוניות, אשר בדרך כלל דורש שני אנשים לעבוד יחד : אדם אחד צעדים על בלם ואדם אחר אוסף את פסולת שמן. זהו תהליך גוזל זמן ומתיש. חוץ מזה, אם שני אנשים לא לתאם היטב, אחד את המכונית עלול לקבל שמן מלוכלך מוכתם על הרצפה. כלי זה פותר בעיות אלה בצורה מושלמת. בעזרת הכלי שלנו, אדם אחד יכול לסיים את העבודה החלפת ללא שמן מלוכלך מוכתם על הרצפה.   מפרט : שם : ריקון חומר : מתכת + פלסטיק צבע : לבן מוצר צינור אורך : 80 סנטימטר מוצר לחץ עבודה : 8 קילוגרם(בערך).) קיבולת מוצר : כמעט חצי ליטר גודל : 24.5 על 13 ס"מ /9.65 על 5.12" (בערך.) כיצד להשתמש : 1.קח את נוזל הבלמים המלוכלך מהמיכל; 2.שים את הנוזל החדש בחזרה; 3.הפעל את המכונית וחבר את הצינור בין הציוד למשאבת ענף הבלמים; 4.סובב את הבורג כדי להיות רופף, אך לא לגמרי. ואז פתח את השסתום כדי להתחיל לשאוב את הנוזל החוצה.אנא לכבות את שסתום לאחר הברגה כאשר זה גימור.    5.שלנו כלי מתאים אוניברסלי מכוניות, אתה יכול להשתמש מחודד זרבובית אשר מוצע בחבילה למנוע דליפת אוויר; 6.אנא הרם את כלי מעל בלם משאבת כדי להבטיח זה לעבוד כמו שצריך.  החבילה כללה : 1 ערכת שמן שאיבה 1 חיבור מהיר.

מאפיינים בסיסיים

Name:
Emptying
Material:
Metal + plastic
Color:
White
Product tube length:
80CM
Product work pressure:
8 kg(appr.)
Product capacity:
nearly half a liter
Size:
24.5 x 13cm /9.65 x  5.12(appr.) 
How to use:
1.Take away the dirty brake fluid from the tank;    :
2.Put in the new fluid back;    :
3.Start the car and connect the hose between the equipment and the brake branch pump;    :
4.Twist the screw to be loose, but not completely. Then open valve to start siphoning the fluid out.Please turn off the valve after screwing when it finish.    :
5.Our tool fit for universal cars, you can use the tapered spout which is offered in the package avoid air leaking;    :
6.Please lift the tool over the brake pump to ensure it work properly.  :
Package Included:
1 x Pumping oil Kit :
1 x Speed connection :

הם גם קונים עם המוצר הזה.

מתנות ליום המורים מתנות יין, מתנות להערכת מורים לנשים, מתנות מורים מתלמיד, מתנות ליום הולדת למורים, יום הערכת המורים הטוב ביותר, תיק יין
  • טרי
דירוג הקונים:

מתנות ליום המורים מתנות יין, מתנות להערכת מורים לנשים, מתנות מורים מתלמיד, מתנות ליום הולדת למורים, יום הערכת המורים הטוב ביותר, תיק יין

מימד : רוחב 13.5 אינץ 'x 5.5 ", התאכלס בקבוק שמפניה בקבוק שמפניה בקבוק יין 750 מ"ל או 1 ליטר, התאים לכל בקבוקי היין

ILS 7.89
HIRCQOO 5-SPOKE RC 12 ממ HEX HUB HUB RIM
  • טרי
דירוג הקונים:

HIRCQOO 5-SPOKE RC 12 ממ HEX HUB HUB RIM

1 בדוק את הגודל לפני הקנייה הערה : עם הקצף מוכנס, והצמיגים אינם מודבקים מראש על חישוקים, אתה צריך להדביק או

ILS 3.33